HABER

HABER

Dijital Akıllı Fabrika Platformu

6 Şubat 2019

Dijital Akıllı Fabrika Buluşmaları   20 Şubat 2019 | 13.30 Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde yapılacak olan Projesis Yazılım‘ın Ana Sponsor olduğu Dijital Akıllı Fabrika Buluşmaları‘nda Genel Müdürümüz Hasan Kemahlı konuşma yapacaktır. Kayıt için: https://goo.gl/forms/F0r7YU0l47t4gEHM2 Detaylı bilgi için dafpltfrm@gmail.com adresinden platforma ulaşabilirsiniz.

Devamı...

Endüstri 4.0 Zirvesi Ve Sergisi

2 Kasım 2018

  16-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ‘Endüstri 4.0 Zirvesi Ve Sergisi’nde İş ortağımız Gnc Proses Otomasyon ile beraber sergilediğimiz Otomasyon, MES ve Arttırılmış Gerçeklik çözümlerine gösterdiğiniz yoğun ilgi için çok teşekkür ederiz!    

Devamı...

Üretim İşletmelerinde Tedarik Zinciri ve Depo Yönetimi, İleri İzlenebilirlik

25 Mayıs 2017

24 Mayıs Çarşamba günü, Gebze OSB Workinn Hotelde, Lean Ofis’ten Dr. Lütfi Apilioğulları, Logo Yazılımdan Dikey Ürünler ve Çözüm Ortakları Müdürü İbrahim Makul ve Genel Müdürümüz Hasan Kemahlı’nın sunumlarıyla, “Üretim İşletmelerinde Tedarik Zinciri ve Depo Yönetimi, İleri İzlenebilirlik” seminerini gerçekleştirdik.

Devamı...

Projesis Productivity Meetings – “Dünya Klasmanında Üretici Olmak”

10 Mayıs 2017

Bugün Hilton Garden Inn Bayraklı İzmir’de, Projesis Productivity Meetings Kapsamında Dr. Lütfi Apilioğulları’ndan “Dünya Klasmanında Üretici Olmak” Seminerini 20 misafir firmamızın katılımıyla dinledik. Müşterilerimizden Erpen, Fabak, Kutlusan firmaları da bu buluşmamızda bizi yalnız bırakmadılar.

Devamı...

Kurucu Ortağımız Hasan Kemahlı Bilişim Zirvesi 2016 Kapsamında Endüstri 4.0 ve MES Semineri verdi

20 Aralık 2016

Tarih: Aralık 2016 Haliç Kongre Merkezinde yapılan Türkiye’nin önemli bilişim buluşmalarından biri olan Bilişim 2016 Zirvesinde kurucu ortağımız Hasan Kemahlı “Endüstri 4.0 ve MES – Üretim Gerçekleştirme Sistemleri” başlıklı bir seminer verdi. Seminerde Endüstri 4.0 felsefesi, kavramları ve teknolojileri anlatıldı. MES – Üretim Gerçekleştirme Sistemlerinin bu yapının temelini oluşturduğu vurgulandı.

Devamı...

Egemen International Firmasında Projesis-MI Üretim izleme ve İyileştirme Yazılımı devreye alındı

20 Kasım 2016

Tarih: Kasım 2016 Tıbbi cihazlar üretiminde İnovasyon ve İhracat gücüyle dikkati çeken Egemen International firmasında ProjesisMI Üretim İzleme ve iyileştirme projesi tamamlandı. Proje kapsamında MT-Üretim İzleme, MA-Üretim Otomasyon, JL-Günlük Planlama ve EI – ERP entegrasyonu modülleri devreye alındı.

Devamı...

Sismak Otomotiv Sanayi A.Ş. Projesinin ilk fazı tamamlandı

25 Ekim 2016

Tarih: Ekim 2016 Otomotiv Yan Sanayinin öncü kuruluşlarından Sismak Otomotiv Sanayi A.Ş.’de Projesis-MI Üretim İzleme ve İyileştirme projesinin ilk fazı tamamlandı ve devreye alındı. İlk Fazda MT-Üretim İzleme, MA-Üretim Otomasyon, JL-Günlük Planlama ve EI – ERP entegrasyonu modülleri devreye alındı. Proje Projesis-MP Üretim Planlama ürünü FC-Sonlu Kapasite Çizelgeleme modülüyle devam ediyor.

Devamı...